Forum SAGA

Aici ne tutuim, vorbim, ne imprietenim
Acum este Mar Iun 19, 2018 10:33 am

Ora este UTC + 2

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 17 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: arenda
MesajScris: Mie Iun 13, 2018 8:43 am 
Neconectat

Inregistrez un contract de arenda in luna mai 2018. Ca in mai 2018 ii dau efectiv drepturile. Pe urma ca sa nu-l preia automat programul si in iunie, trebuie sa ii completez ultima zi de munca, asa m-a invatat o doamna de la SAGA. Am intrebat-o, in cazul asta, la anul cand ii dau aceluias drepturile, inregistrez din nou contractul in ecranul salariatii??? Raspuns: DA, E SIMPLU, COPY-PASTE.
...
...
Pai dupa 2 ani ecranul salariati va fi praf. Ce frumos tineam evidenta cu analitice la 462. Acum o sa tin evidenta manuala la 401.C.
Nu stiu de ce s-au facut modificarile astea, chestiile cu retineri la alegere si cota forfetara nu mi se par motive realiste. Nu mi se par mie, am 4 ani de experienta, ce stiu eu???...

Sus

Subiectul mesajului: Re: arenda
MesajScris: Mie Iun 13, 2018 4:57 pm 
Neconectat

Cu totii ne-am fi bucurat, dar s-ar fi facut modificari la nivel de "intrari", in loc sa le trecem la "salariati".
Acelasi lucru am mentionat si pentru zilieri la un moment dat. adica sa fie introduse la "intrari", dar a ramas tot la "salariati", asta este.

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 17 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2