Aplicația "masini" in play store

Ce crezi ca ar trebui introdus sau modificat la programe?
Mesaj
Autor
larisac
Mesaje: 17
Membru din: Mie Feb 16, 2011 5:57 pm

Aplicația "masini" in play store

#1 Mesaj de larisac »

Bună seara, știu ca cineva a deschis în urma cu ceva timp un subiect legat de importul programului Saga pe Android. Și mai știu ca atunci răspunsul unui operator a fost legat de costurile prea mari care implica un asemenea transfer. Dar, pentru ca suntem la capitolul sugestii, eu as plati cu mare drag pentru o aplicație pe Android dedicata parcului auto. Adică exact aplicația mașini din Saga(care între noi fie vorba este PERFECTA) sa o pot găsi în play store și sa aibă aceleași funcționalități. Va multumesc.

Avatar utilizator
tomac
Mesaje: 25898
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: Beiuş, Bihor

Re: Aplicația "masini" in play store

#2 Mesaj de tomac »

Păi aveți la dispoziție o aplicație dezvoltată de cei care au dezvoltat și fgo.ro (pentru care există și aplicație în playstore)
-i-Asigurare de i-Tom Solutions care permite cumpărare de asigurare de pe telefon, dar are și funcții de notificare pentru expirare RCA
sau
- mașina mea - o aplicație mai veche care gestionează mașini.
Nu au funcție de foaie de parcurs :)
Ideea e că nu ar fi necesar să dezvolte și SAGA o astfel de aplicație câtă vreme există deja soluții.
Cu cât știu mai multe cu atât îmi dau seama că știu prea puțin.

larisac
Mesaje: 17
Membru din: Mie Feb 16, 2011 5:57 pm

Re: Aplicația "masini" in play store

#3 Mesaj de larisac »

Va multumesc pentru raspuns. Nu stiam de aceste aplicatii, am incercat o aplicatie dezvoltata de cei din Craiova-varianta extinsa, dar avea foarte multe erori. O sa incerc ambele aplicatii. Multumesc

Scrie răspuns