RAPOARTE FOREXEBUG

Ce crezi ca ar trebui introdus sau modificat la programe?
Încuiat
Mesaj
Autor
munteanun817
Mesaje: 5
Membru din: Mie Iul 30, 2008 12:00 am

RAPOARTE FOREXEBUG

#1 Mesaj de munteanun817 »

Cum de nu exista interes pentru rapoartele pt. FOREXEBUG?
Am introdus manual balanta deschisa la decembrie 2017 si era cat pe ce sa ma las de serviciu.
Chiar nu-nteleg, nu "plange" nimeni???

Avatar utilizator
fagarasa176
Mesaje: 8241
Membru din: Mar Ian 12, 2010 12:00 am
Localitate: ..la mare...la soare
Contact:

Re: RAPOARTE FOREXEBUG

#2 Mesaj de fagarasa176 »

Stiu ca sunt prost, dar cand ma uit in jur prind curaj!

munteanun817
Mesaje: 5
Membru din: Mie Iul 30, 2008 12:00 am

Re: RAPOARTE FOREXEBUG

#3 Mesaj de munteanun817 »

Multumesc pentru reactie!
Bun, am citit, inainte de a ma "smiorcãi". Dar acum sunt chioara de-a binelea, dupa ce am introdus manual "balanta deschisa" pe decemb.2017. Nu mai zic cat am pigulit si la balanta de verificare, dar macar am avut pe ce face retusuri, au fost aduse conturile (nu chiar toate) in fisierul de lucru si a fost mult mai bine decat sa introduc eu bucatica cu bucatica. E cumplit!!! Stii ce zic?
Nu renunt la SAGA nici moarta! Ii ador pe "copiii astia" (eu asa-i "vad" si mi-s dragi, de mor!) destepti, implicati, foarte activi, pe faza cu mult inainte ca eu sa fiu la curent cu o noutate pentru care gasesc negresit si solutii, si multe alte remarci care i-ar putea incadra in calificativul "impecabili".
Sunt sigura ca vor interveni si vor rezolva problema, e prea simplu pentru ei...

kadaro330
Mesaje: 1
Membru din: Joi Mar 18, 2010 12:00 am

Re: RAPOARTE FOREXEBUG

#4 Mesaj de kadaro330 »

S-a schimbat ceva in legatura cu Forexbug ? Puteti genera rapoartele direct din program? Rulajele generate la articole sunt corect preluate ?

Încuiat