completare

Mesaj
Autor
horvaya687
Mesaje: 208
Membru din: Mar Ian 05, 2010 12:00 am
Localitate: Satu Mare
Contact:

completare

#1 Mesaj de horvaya687 »

Buna ziua
Stiu ca se poate numai nustiu cum? De fapt ce as dori sa fac.
SUnt fericitul posesor al unui abonament al modului de contabilitate al programului SAGA dar as dori sa achizitionez un abonamet si pentru partea de gestiune. 192 ron platit prin banca la contul dat in fct prof. transms prin fax etc etc.
Dupa logica mea se va descarca (actualiza) versiunea cu cea noua, se introduc codurile de activare, iar mai apoi " se plezneste munca-n gura".
de fapt cred ca am dat si raspunsul la intrebarea pusa.
Dar daca gresesc sau am omis ceva corectati-ma fara mila.
Multumesc

paturcai
Mesaje: 8077
Membru din: Mie Feb 07, 2007 12:00 am

#2 Mesaj de paturcai »

Ati sunat la SAGA sa spuneti ca ati platit si versiunea de stocuri?
Dansii sunt foarte putini (am fost de vreo 2 ori pe acolo cand nu eram "celebru" pe forum si am descoperit numai partea de marketing/vanzari era formata din oameni, care raspundeau la telefoane, emiteau facturi, dadeau informatii telefonice despre functionarea SAGA) si sunt convins ca un telefon si un pic de rabdare va va face fericitul posesor si al SAGA cu stocuri.
Sunati-i!
Am vazut viitorul. Nu mi-l permit!

horvaya687
Mesaje: 208
Membru din: Mar Ian 05, 2010 12:00 am
Localitate: Satu Mare
Contact:

#3 Mesaj de horvaya687 »

Deocamdata meditez pe tema achizitiei inca putin. Dar la momentul oportun am sa ma arunc in actiune.
Imi pot da seama ce se intimpla la sediul SAGA. Ca peste tot. Societate cu pesonal angajat mai putini decit degetele de pe 2 miine, care fac tot ce le iese in cale si ce pot, surecitati de coffeina si alte lichide enegizante, cu telefonele lipite de cap, cu dulapuri imbicsite cu biblioraturi etc etc
Vislim in aceasi barca. Nu e usor, mai ales pentru cei care lucreaza.

paturcai
Mesaje: 8077
Membru din: Mie Feb 07, 2007 12:00 am

#4 Mesaj de paturcai »

Nu mai medita!
Nu ai ce sa pierzi!
Am vazut viitorul. Nu mi-l permit!

paidolat181
Mesaje: 487
Membru din: Vin Aug 11, 2006 12:00 am
Localitate: Resita

#5 Mesaj de paidolat181 »

Eu cred ca va pierde...daca... va mai medita mult!!! :roll:
Un economist este un expert care va stii maine de ce lucrurile pe care le-a prevestit ieri nu s-au intamplat astazi.

Scrie răspuns