abonamente multiple

Mesaj
Autor
labuscan
Mesaje: 3
Membru din: Joi Feb 19, 2009 12:00 am

abonamente multiple

#1 Mesaj de labuscan »

Buna seara,

am cumparat trei abonamente SAGA C pentru 3 calculatoare si am primit o singura parola si un singur utilizator.
cand incerc sa instalez programul pe al doilea calculator imi spune ca nu e bun codul de activare.
am citit deasupra datelor referitoare la contract ca pentru fiecare calculator se genereaza un cod de identificare unic care se adauga pe site si se genereaza codul nou de activare.
Unde adaug noul cod de activare pe site ?Nu ma descurc.....

Multumesc,

botanc
Mesaje: 61
Membru din: Mar Apr 14, 2009 12:00 am
Localitate: BUCURESTI

Re: abonamente multiple

#2 Mesaj de botanc »

Pe http://www.sagasoft.ro/index.php, exista in partea stanga sub sigla SAGA, Autentificare, unde introduceti nume utilizator si parola (cele primite), si o sa ajungeti in sectiunea personala de contracte.
Acolo gasiti informatiile necesare privind obtinerea codurilor de activare si pentru celelalte 2 calculatoare.

labuscan
Mesaje: 3
Membru din: Joi Feb 19, 2009 12:00 am

Re: abonamente multiple

#3 Mesaj de labuscan »

in sectiunea contracte am un singur cod de identificare, pentru ca am avut un singur contract initial, de anul acesta am cumparat mai multe dar nu gasesc unde ar trebui adaugat noul cod de identificare pentru al doilea calc.
poti sa ma ajuti cu mai multe detalii ?
multumesc mult,

botanc
Mesaje: 61
Membru din: Mar Apr 14, 2009 12:00 am
Localitate: BUCURESTI

Re: abonamente multiple

#4 Mesaj de botanc »

Este posibil sa nu fie incarcate inca de SAGA celelalte 2 contracte.
Au fost achzitionate astazi ?
Daca nu apar ar trebui sa sunati la direct la SAGA, sau sa trimiteti un mail.
O sa va raspunda cu promptitudine.

labuscan
Mesaje: 3
Membru din: Joi Feb 19, 2009 12:00 am

Re: abonamente multiple

#5 Mesaj de labuscan »

Multumesc,m-am gandit si eu ca nu sunt incarcate,sunt cumparate de o saptamana dar cred ca au uitat sa faca modificarea.O sa dau maine telefon.

Scrie răspuns