Achitarea program

Mesaj
Autor
marczine
Mesaje: 37
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am

Achitarea program

#1 Mesaj de marczine »

Buna ziua.
Va rog frumos sa ma ajutati. Am o cunostinta administrator la o firma, care lucreaza cu programul SAGA. Pana in prezent a folosit versiunea gratuita pe care a descarcat de pe site. In ultimele zile nu mai reuseste sa foloseasca ca la facturare nu mai adauga pozitii noi. Eu am sfatuit sa faca un abonament. Ok, dar daca nu are cont deschis la banca. Cum poate sa o achita contravaloarea abonamentului? Va rog sa-mi spuneti care este rezolvarea in acest caz?

Avatar utilizator
herganiec
Mesaje: 8220
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am

Re: Achitarea program

#2 Mesaj de herganiec »

completeaza aici prima data, http://www.sagasoft.ro/formular.php?tip=juridica
apoi merge la posta si plateste cu mandat postal, simplu.

prim posta va primi contractul, user si parola precum si pe emailul cu care se inscrie.
“Tot ceea ce este necesar pentru ca răul să triumfe, este ca oamenii buni să nu facă nimic.” (Edmund Burke)

paturcai
Mesaje: 8077
Membru din: Mie Feb 07, 2007 12:00 am

Re: Achitarea program

#3 Mesaj de paturcai »

Atentie!
Versiunea de pe site este integral gratis, deci nu exista limitari la absolut nimic.
Asta nu inseamna ca nu este o solutie foarte buna cumpararea unui abonament. Este indicat, numai sa nu cumva sa faca vreo greseala si sa fi folosit versiunea de la concurenta lui SAGA (este vorba de SAGA CP).
Imi este mila de bietul om sa nu cumpere un lucru care poate nu-i foloseste.
Intrebati sigur daca foloseste SAGA C. Este foarte important. Versiunile SAGA C si SAGA CP nu sunt compatibile. Daca a lucrat in SAGA CP si cumpara abonament la SAGA C va iesi o tragedie.
Am vazut viitorul. Nu mi-l permit!

marczine
Mesaje: 37
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am

Re: Achitarea program

#4 Mesaj de marczine »

nici nu am stiut de SAGA CP :shock: dar o sa intreb.

Scrie răspuns