Reinnoire abonament

Mesaj
Autor
catanas440
Mesaje: 268
Membru din: Mar Sep 22, 2009 12:00 am

Reinnoire abonament

#1 Mesaj de catanas440 »

In noiembrie imi expira abonamentul la partea de contabilitate...va trebui sa-l reinnoiesc in octombrie....Intrebarile mele sunt urmatoarele:1.Mai e valabila reducerea in cazul in care intre timp sunt PFA si voi vrea factura astfel?2.Si vreau sa achizitionez in acelasi timp si programul de stocuri...e valabila reducerea pentru al 2 lea program?
Multumesc anticipat pentru raspunsuri

paturcai
Mesaje: 8077
Membru din: Mie Feb 07, 2007 12:00 am

Re: Reinnoire abonament

#2 Mesaj de paturcai »

Cred ca parerea mea este unanima: un telefon la SAGA va va scoate din impas cu siguranta.
Daca noi - care suntem utilizatori la fel ca si dvs - v-am da un raspuns si intre timp politica la SAGA s-a schimbat atunci ne veti uri.
Am vazut viitorul. Nu mi-l permit!

catanas440
Mesaje: 268
Membru din: Mar Sep 22, 2009 12:00 am

Re: Reinnoire abonament

#3 Mesaj de catanas440 »

:) Multumesc oricum...ma gandeam ca raspunde cineva de la Saga...pentru ca am sunat inainte la ei...si mi-a raspuns o doamna...care s-a rastit la mine...era ca intr-o zi de vineri dupa amiaza....``plina de energie``si explicatiile au fost f.scurte...dar pe langa obiect...
Va doresc tuturor utilizatorilor de Saga...where ever you are...sa aveti o saptamana minunata si ...plina de energie

Avatar utilizator
balazse
Mesaje: 24073
Membru din: Vin Iun 20, 2008 12:00 am
Localitate: Satu Mare

Re: Reinnoire abonament

#4 Mesaj de balazse »

Ma mira ca zici ca au raspuns langa obiect, pana acum eu n-am patit asa ceva timp de 3 ani.
Daca nu ti-a placut raspunsul poti sa le scrii e-mail.
Oricum nu cred ca vei primii reducere daca anul trecut ai cerut factura pe alta unitate, deoarece reducerea se ofera (din cate stiu eu) doar la prelungire contract, iar in cazul tau (ca urmare a schimbarii beneficiarului) va fi un nou contract (alt user si parola). Doar daca ti-ar factura mai departe pe prima unitate prelungirea ai beneficia de reducere.

Scrie răspuns