expirare abonament

Mesaj
Autor
Avatar utilizator
gali
Mesaje: 3
Membru din: Mar Apr 04, 2006 12:00 am

expirare abonament

#1 Mesaj de gali »

Ma scuziati ca mai deschid un topic despre abonamentul SAGA dar am o nelamurire! Abonamentul meu (la SAGA C) expira pe 08.04.2007 si vreau sa stiu ce trebuie sa fac exact ca sa-mi prelungesc abonamentul inca un an!
:!:
:arrow: Trebuie sa intru din nou pe site-ul sagasoft si sa completez formularul respectiv? :?: Sau trebuie doar sa virez banii in cont direct??Daca da in ce cont?Tot acela in care am virat cand am facut abonamentul??

Va multumesc anticipat! Si ma scuzati pentru SPAM

Cheers!

Avatar utilizator
septimiuv
Mesaje: 11898
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: Cernica

#2 Mesaj de septimiuv »

suna la firma
e mai simplu si nu mai afla toata lumea ce si cum
unele chestii sunt confidentiale

urechee625
Mesaje: 114
Membru din: Lun Mar 12, 2007 12:00 am

#3 Mesaj de urechee625 »

Imi expira abonamentul in martie si am trimis mail la saga ca sa vad cat ma costa sa-l prelungesc si mi-a zis cat ma costa dar nu stiu cum sa platesc acesti bani? Nu-mi trebuie o factura proforma cu valoarea respectiva?

Avatar utilizator
septimiuv
Mesaje: 11898
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: Cernica

#4 Mesaj de septimiuv »

scrii pe op "prelungire contract xxx" si gata

ilicio895
Mesaje: 190
Membru din: Mie Mar 15, 2006 12:00 am
Localitate: Resita
Contact:

#5 Mesaj de ilicio895 »

platesti cu OP c/v abonamentului pentru inca un an in acelasi cont in care ai platit si abonamentul initial, cu mentiunea la explicatii "prelungire contract nr. xxx" dupa care trimiti o copie dupa OP-ul confirmat de banca (optional, pentru operativitate) la SAGA si acestia iti prelungresc automat abonamentul, ulterior primind si factura prin posta.
Corecteaza-ma daca gresesc, dar nu cumva linia dintre normalitate si nebunie devine tot mai subtire?

Scrie răspuns