ACHIZITIONARE PROGRAM SAGA PS

Mesaj
Autor
somoiagc
Mesaje: 71
Membru din: Vin Ian 20, 2012 11:56 am

ACHIZITIONARE PROGRAM SAGA PS

#1 Mesaj de somoiagc »

Daca doresc sa achizitionez si programul Saga PS cum trebuie sa procedez pentru a beneficia de reducere de la 350 lei la 316 lei. Mentionez ca am abonament pentru Saga C. Am completat formularul dar nu-mi da nici o reducere. Nu vrea si nu vrea. Oare de ce????

Avatar utilizator
balazse
Mesaje: 24073
Membru din: Vin Iun 20, 2008 12:00 am
Localitate: Satu Mare

Re: ACHIZITIONARE PROGRAM SAGA PS

#2 Mesaj de balazse »

Trimiti e-mail echipei Saga unde mentionezi nr contractului pe care il ai cu ei si vezi ce oferta iti da.
Aceste lucruri numai direct cu ei poti discuta.

Avatar utilizator
herganiec
Mesaje: 8220
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am

Re: ACHIZITIONARE PROGRAM SAGA PS

#3 Mesaj de herganiec »

@somoiagc
nu cred că au legătură programele între ele (C cu PS). Fiecare variantă e considerată separată.
Dvs doriți să cumpărați ACUM prima dată SAGA PS la care nu veți avea nici o reducere (e prețul întreg) la următoarea actualizare peste un an, veți beneficia de reducere pentru că aveți deja programul.
“Tot ceea ce este necesar pentru ca răul să triumfe, este ca oamenii buni să nu facă nimic.” (Edmund Burke)

somoiagc
Mesaje: 71
Membru din: Vin Ian 20, 2012 11:56 am

Re: ACHIZITIONARE PROGRAM SAGA PS

#4 Mesaj de somoiagc »

Am completat un formular nou pentru achizitionare Saga PS si la salvarea acestuia mi-a dat mesaj ca am deja o licenta si trebuie sa modific datele din cont utilizator. De aici am dedus eu ca ptr. licenta la Saga PS beneficiez de reducere. Multumesc ptr. raspunsurile voastre. O sa trimit un e-mail la Saga sa vad cum trebuie sa procedez. Spor,

somoiagc
Mesaje: 71
Membru din: Vin Ian 20, 2012 11:56 am

Re: ACHIZITIONARE PROGRAM SAGA PS

#5 Mesaj de somoiagc »

Am luat legatura cu cei de la Saga si pretul este redus la 316 lei. Daca esti client Saga primesti reducerea indiferent ce licenta de program mai ai. O zi buna,

Avatar utilizator
herganiec
Mesaje: 8220
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am

Re: ACHIZITIONARE PROGRAM SAGA PS

#6 Mesaj de herganiec »

:wink: bravo foarte frumos.
e bine de stiut ca indiferent de Saga e valabila reducerea..
“Tot ceea ce este necesar pentru ca răul să triumfe, este ca oamenii buni să nu facă nimic.” (Edmund Burke)

Scrie răspuns