DEBUG?

Detalii despre modul de utilizare al site-ului
Mesaj
Autor
paturcai
Mesaje: 8077
Membru din: Mie Feb 07, 2007 12:00 am

DEBUG?

#1 Mesaj de paturcai »

Folosesc cu precadere MOZILLA ca browser pentru internet. Nu mica mi-a fost mirarea ca de vreo saptamana sa constat ca atunci cand doresc sa trimit un mesaj in care sunt incluse emoticoane (trist, vesel, ras, socat, etc), site-ul sa ma evertizeze ca nu s-a putut trimit postarea si firesc o trimit din nou.
Dupa ce intru descopar ca acest mesaj trimis o data apare de 3 ori.
Sincer, nu sunt un tip care sa alege dupa performanta in ceea ce priveste numarul de postari, dar cine vede poate crede ca am innebunit.
Dandu-mi seama ca ceva este in neregula chiar daca vad mesajul cu DEBUG bla, bla, bla il ignor si trec mai departe.
Este o problema numai din cauza lui Mozilla?
:shock:
Am vazut viitorul. Nu mi-l permit!

butnarur
Mesaje: 436
Membru din: Lun Feb 18, 2008 12:00 am

#2 Mesaj de butnarur »

si eu folosesc Mozilla....am intampinat aceeasi problema in ultimele zile, chiar am primit si eu un astfel de mesaj, ieri cand am postat intr-un topic..am ignorat mesajul si apoi am observat ca postarea mea a fost deja afisata :roll: ...eu inclin sa cred ca este de la Mozilla (acum 2-3 saptamani nu puteam citi nici un email de pe yahoo, in schimb daca foloseam Explorer nu era nicio problema)
Îmi iubesc ţara atunci când nu mă uit la televizor şi când nu merg pe stradă. (Octavian Paler)

Avatar utilizator
septimiuv
Mesaje: 11898
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: Cernica

#3 Mesaj de septimiuv »

sincer eu folosesc IE de cand s-a nascut :lol: si nu am avut nici o problema, n-am avut virusi decat in copilarie dar erau de la gripa :roll:

butnarur
Mesaje: 436
Membru din: Lun Feb 18, 2008 12:00 am

#4 Mesaj de butnarur »

mdaa...intotdeauna astfel de probleme se rezuma numai si numai la virusi :lol: ....la nimic altceva
Îmi iubesc ţara atunci când nu mă uit la televizor şi când nu merg pe stradă. (Octavian Paler)

Avatar utilizator
septimiuv
Mesaje: 11898
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: Cernica

#5 Mesaj de septimiuv »

pai la ce altceva?
viteza e mai buna la IE
IE incarca mai putina memorie
nu prea vad de ce nu as folosi IE

Avatar utilizator
herganiec
Mesaje: 8224
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am

#6 Mesaj de herganiec »

s-a schimbat totusi ceva la forum, pt ca dupa ce scriu mesajul si dau sa-l tirmit apare fereastra cu mesajul:

Eroare generală

Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 234
File : emailer.php



si nu am pus decat text im mesaj.

am Linux si merg pe Opera, nu au fost probleme pana saptaman trecuta cand a sesizat si paturcai.

stie cineva mai multe ?
“Tot ceea ce este necesar pentru ca răul să triumfe, este ca oamenii buni să nu facă nimic.” (Edmund Burke)

Avatar utilizator
teodorg133
Mesaje: 993
Membru din: Mar Mar 11, 2008 12:00 am
Localitate: constanta

#7 Mesaj de teodorg133 »

exact asta am, patit si eu vineri, cand am vrut sa postez un raspuns la un mesaj....si totusi am vazut dupa 2 zile ca a fost trimis....nu stiu de ce :shock:
[color=red] "Visează ca şi cum ai trăi veşnic, dar trăieşte ca şi cum ai muri azi, căci nu contează anii din viaţa ta, ci viaţa din anii tăi".
[/color]
http://www.lumeaingerilor.ro/Home/tabid/36/Default.aspx

Scrie răspuns