In Marketline, NU mai apare footerul Facturilor generate.

Chestiuni specifice extensiilor PubLine si MarketLine
Mesaj
Autor
sandui
Mesaje: 10
Membru din: Lun Feb 11, 2008 12:00 am

In Marketline, NU mai apare footerul Facturilor generate.

#1 Mesaj de sandui »

In ultimele versiuni de Marketline dupa ce generez factura aceasta apare normal in partea de sus FURNIZOR-CLIENT, la fel si produsele, apar corect si Total valoare, TVA si TOTAL GENERAL - dar NU-MI mai apare partea de jos cu "DATELE PRIVIND EXPEDITIA" SI CU SEMNATURILE - nici ptr facturile A4 nici ptr A5. Mentionez ca nu am schimbat nimic in setarile facturilor de la versiunile mai vechi.
Banuieste cineva care este cauza si ce setari sa modific pentru a face sa apara footerul facturilor adica cartusul cu Datele privind expeditia .
Va multumesc.

sandui
Mesaje: 10
Membru din: Lun Feb 11, 2008 12:00 am

Re: In Marketline, NU mai apare footerul Facturilor generate

#2 Mesaj de sandui »

Oare numai la mine nu apare cartusul cu "DATELE PRIVIND EXPEDITIA" pe FACTURA editata cu Marketline ? sau nu stie nimeni nici o solutie ?

Avatar utilizator
herganiec
Mesaje: 8222
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am

Re: In Marketline, NU mai apare footerul Facturilor generate

#3 Mesaj de herganiec »

sunati la service Saga. si vorbiti acolo.
“Tot ceea ce este necesar pentru ca răul să triumfe, este ca oamenii buni să nu facă nimic.” (Edmund Burke)

sandui
Mesaje: 10
Membru din: Lun Feb 11, 2008 12:00 am

Re: In Marketline, NU mai apare footerul Facturilor generate

#4 Mesaj de sandui »

Am apelat la service. Pentru cei interesati. Daca introduci numele delegatului cand alegi firma, la generarea facturi apar si informatiile referitoare la expeditie iar daca nu introduci nici un nume nu mai apare cartusul cu datele respective.

Scrie răspuns