PRELUARE DATE

Intrebari - raspunsuri diverse despre programele SAGA
Mesaj
Autor
olaruc627
Mesaje: 2
Membru din: Vin Oct 19, 2018 4:38 pm

PRELUARE DATE

#1 Mesaj de olaruc627 »

BUNA SEARA .AM SI EU O ANTREBARE AN LEGATURA CU PRELUAREA DATELOR PTR CA NU STIU CE SA ANTAMPLAT PTR CA AM FOST OBLIGATA SA INSTALEZ UN ALT PROGRAM SI ANUME SAGA C 3.0.523 OBLIGATORIU ALTFEL NU PUTEAM SA INTRU AN PROGRAM .DUPA CE AM INSTALAT PROGRAMUL NOU PROGRAM CE A RECUNOSCUT LICENTA PLATITA DAR CARE ESTE GOL NU MAI AM NIMIC DIN CE AM LUCRAT AN EL .CE TREBUIE SA FAC PENTRU RECUPERAREA DATELOR?

dinud251
Mesaje: 196
Membru din: Lun Dec 03, 2012 1:19 pm

Re: PRELUARE DATE

#2 Mesaj de dinud251 »

Buna seara.
Va rog sa nu mai scrieti cu CAPSLOCK. In mediul virtual asta inseamna ca tipati.
Cand actualizati programul acesta va avertizeaza sa salvati baza de date inainte.
Ati facut acest lucru?

stancuc810
Mesaje: 46
Membru din: Vin Iul 22, 2016 9:16 am

Re: PRELUARE DATE

#3 Mesaj de stancuc810 »

Buna ziua! Nu vreau sa fiu rautacioasa. I din a se scrie doar in interiorul cuvantului. La inceputul cuvantului i-ul ramane tot i! Aviz lui *olaruc627*.
Referitor la baza de date ( cum v-a intrebat colegul *dinud251) daca ati salvat-o undeva, dati restaurare baza de date din acea locatie sau fisier, in care s-a salvat.
O zi buna tuturor!

Avatar utilizator
tomac
Mesaje: 25996
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: Beiuş, Bihor

Re: PRELUARE DATE

#4 Mesaj de tomac »

Dacă aveți o licență activă nu este necesar să instalați o versiune mai veche a programului. Restaurați baza de date în firma dorită și se va actualiza automat.
Dacă nu vedeți nimic, înseamnă că ați instalat în altă parte versiunea aceea veche. Este suficient să instalați versiunea curentă în folderul în care erau datele inițial.
Cu cât știu mai multe cu atât îmi dau seama că știu prea puțin.

Scrie răspuns