Detalii - Registru salariati

Ce crezi ca ar trebui introdus sau modificat la programe?
Mesaj
Autor
stroer1948
Mesaje: 626
Membru din: Joi Oct 01, 2009 12:00 am

Detalii - Registru salariati

#1 Mesaj de stroer1948 »

Nu stiu voi cum salvati "dovada depunerii Revisalului", insa eu m-am saturat sa tot fac printscreen-uri.
Asa ca ma gandeam ca in ecranul Registru Salariati, Istoric salariat, dupa coloana "Data incetarii", sa mai existe o coloana "detalii" sau "observatii" in care sa in care sa punem numarul de inregistrare de la Reges ( Detalii preluare cu codul 20191219_9_1_1234_94567 din data 19/12/2019 21:05:14 )
Si atunci, in cazul in care avem o problema cu datele, eu stiu... gen sa nu apara la ITM, atunci stim ca pentru pozitia respectiva avem codul de trimitere respectiv.
Ce parere aveti ?
Imagine

ferenta192
Mesaje: 335
Membru din: Mie Mar 09, 2011 10:22 am

Re: Detalii - Registru salariati

#2 Mesaj de ferenta192 »

Subscriu!
Norocul este ceea ce are loc atunci când pregătirea se întâlnește cu șansa!

stroescud
Mesaje: 790
Membru din: Joi Feb 02, 2012 12:04 pm
Localitate: Sinaia

Re: Detalii - Registru salariati

#3 Mesaj de stroescud »

Eu scriu doar numarul de REVISAL pe CIM, act aditional sau stiu eu ce mai fac si ii trimit sa caute dupa acel numar.
E numarul lor, trebuie sa aiba habar ce fac...

iridone
Mesaje: 183
Membru din: Vin Ian 21, 2011 12:00 am

Re: Detalii - Registru salariati

#4 Mesaj de iridone »

Buna,
Si eu sunt PERFECT DE ACORD cu introducerea unei coloane de "Detalii"...

In acest sens am postat o intrebare in "Salarii" cum as putea face acum ca sa apara detaliile pe care le-as dori specifica, si dupa ce am postat intrebarea am vazut ca "stroer1948" a propus o sugestie de modificare a programului.....
Se pare ca am fost pe acelas gand, si probabil multi dintr-e noi se vor bucura de acesta facilitate, daca va fi introdusa de SAGA.
Eu zic ca ar fi mai mult decat binevenita!

Zi frumoasa!

Scrie răspuns