Analiza

Ce crezi ca ar trebui introdus sau modificat la programe?
Încuiat
Mesaj
Autor
niculescumm213
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: constanta

Analiza

#1 Mesaj de niculescumm213 »

Am primit un program de la EVO si ar fi excelent daca ati putea sa faceti si in SagaC partea de analiza economica. As schimba programul din cauza asta dar programul lor este prea greoi si f.f. stufos si nu mi se pare asa de flexibil ca asta. La fel ca si cei care isi doresc o imbunatatire pentru agricultura, si eu as fi dispusa sa platesc in plus numai sa avem si partea de analiza. Daca v-ati uita putin peste partea aceasta din programul lor pt. ca mie mi se pare foarte buna.

Avatar utilizator
tomac
Mesaje: 25845
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: Beiuş, Bihor

#2 Mesaj de tomac »

Există deja promisiunea că în acest an se va implementa și un modul de analiză.
Cu cât știu mai multe cu atât îmi dau seama că știu prea puțin.

Avatar utilizator
septimiuv
Mesaje: 11893
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: Cernica

#3 Mesaj de septimiuv »

:wink: :roll:

paidolat181
Mesaje: 487
Membru din: Vin Aug 11, 2006 12:00 am
Localitate: Resita

#4 Mesaj de paidolat181 »

EVO face o campanie foarte "agresiva"..... si eu am primit programul lor la o oferta foarte tentanta...insa.... sunt indragostit de SAGA..... nu vreau sa devin bigam.
:P
Un economist este un expert care va stii maine de ce lucrurile pe care le-a prevestit ieri nu s-au intamplat astazi.

paturcai
Mesaje: 8076
Membru din: Mie Feb 07, 2007 12:00 am

#5 Mesaj de paturcai »

Am vizitat site-ul lui EVO.
So what? Munceste EVO in locul meu? Nu
Imi face in plus predictii....
Ce predictii oameni buni? Daca rahat ii bag rahat scoate. In niciun caz prajitura.
Hai sa ii lasam pe ei cu ale lor si sa revenim la ale noastre.
Nu zic ca este rau sa existe un program si de analiza.
Se face, se implementeaza....dupa cum spune TomaC.
Bravo!
Cu rautate mi-am aruncat un ochi pe forumul lor.
La 3.990 EUR plus TVA sa mai imi dea si erori in exploatare.....la OTV m-ati vedea pe urmele Elodiei.
Ah...si il dau gratuit pentru membrii CECCAR.
Nu va inghesuiti! Actualizarile costa!
:lol:
Si nu in ultimul rand: au totusi 2.800 de clienti.
Si nu o sa credeti: pentru 1.000 de clienti exigenti membrii ai CECCAR (care l-au primit gratuit) vorbeste valoarea....
Ma mai gandesc daca sa dau sau nu la CECCAR.
Mai bine nu!
Am vazut viitorul. Nu mi-l permit!

Avatar utilizator
teodorg133
Mesaje: 993
Membru din: Mar Mar 11, 2008 12:00 am
Localitate: constanta

#6 Mesaj de teodorg133 »

si eu l-am primit pe Evo, "chipurile" gratis de la ei...platesti doar actualiz, dar nu-mi place, e stufos si greoi...ori ne-am obisnuit noi cu Saga...cine stie...iar la partea cu CECCAR, sincer iti spun, nu te-as sfatui sa dai....zau !!! :roll:
[color=red] "Visează ca şi cum ai trăi veşnic, dar trăieşte ca şi cum ai muri azi, căci nu contează anii din viaţa ta, ci viaţa din anii tăi".
[/color]
http://www.lumeaingerilor.ro/Home/tabid/36/Default.aspx

niculescumm213
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: constanta

#7 Mesaj de niculescumm213 »

Nu stiam ca Saga au in plan asa ceva!!! Ma bucur Tomac sa aud asa ceva. Chiar as plati in plus pt. el. Vad ca sunteti "rautaciosi" cu programul EVO!!! Nici mie nu imi place deloc!!! Dar daca ati fi avut rabdare sa va uitati la partea de analiza ati fi vazut ca am dreptate!!Am niste societati care imi pretind anumite situatii pe care trebuie sa le fac in excel si imi ia ceva timp. Deaceea am venit cu aceasta idee!! Nu as abandona Saga pt.ceva inferior niciodata!!! Iar ceva superior deocamdata..... nu se intrezareste!!!!!

mocanui
Mesaje: 41
Membru din: Vin Apr 27, 2007 12:00 am

#8 Mesaj de mocanui »

ba da !!!!! ......"tomac" , "septimiuv" , "paturcai" & "alti" colegi carora le multumesc pentru sprijinul(dezinteresat) acordat !!

paturcai
Mesaje: 8076
Membru din: Mie Feb 07, 2007 12:00 am

#9 Mesaj de paturcai »

Multumesc si mentionez ca am ajuns in "starea" asta din cauza voastra.
:lol:
Am vazut viitorul. Nu mi-l permit!

Încuiat