email saga-fgo

Despre servicul gratuit de facturare online FGO
Mesaj
Autor
mantag
Mesaje: 1
Membru din: Mar Sep 10, 2013 11:34 am

email saga-fgo

#1 Mesaj de mantag »

cum pot sa trimit email'ul de la saga pentru a ma putea conecta cu fgo?

filipv1
Mesaje: 33
Membru din: Mar Ian 03, 2017 12:16 am

Re: email saga-fgo

#2 Mesaj de filipv1 »

In SAGA aveti butonul/linkul activ numit FGO?
Daca il vedeti, il apasati si acolo va cere email-ul pe care se va trimite invitatia de conectare.

rovidg116
Mesaje: 239
Membru din: Mie Iul 09, 2008 12:00 am

Re: email saga-fgo

#3 Mesaj de rovidg116 »

Cum trimit e-mail pentru conectare la 2-3 utilizatori? Am trimis la unul, e ok, s-a activat facturarea, dar cum trimit e-mailul de conectare la ceilalti 2 utilizatori, pentru aceeasi firma? Cand apas pe FGO nu mai apare fereastra de trimitere e-mail ci direct conectarea la FGO. Iar in FGO nu am gasit optiune de adaugare utilizatori...
O aplicatie super, ne va fi de foarte mare folos. O alta intrebare... Abonamentul de 100 lei este valabil per firma sau per cont?
Multumesc.

filipv1
Mesaje: 33
Membru din: Mar Ian 03, 2017 12:16 am

Re: email saga-fgo

#4 Mesaj de filipv1 »

Din SAGA se trimite o singura invitatie pentru creare cont in FGO sau pentru creare legatura cu contul FGO al firmei.

- In varianta gratuita FGO Standard aveti dreptul la un singur utilizator.
- In varianta FGO Premium - primul utilizator creat pe contul firmei, poate invita alti utilizatori, din meniul Setari - Utilizatori, introducand adresa de email a respectivelor persoane. Acestia vor primii la randul lor in contul de email invitatia.

Pentru upgrade la FGO Premium, dupa ce v-ati logat in contul FGO, mergeti in partea dreapta sus, unde scrie denumirea firmei si accesati "Contul meu". Acolo veti gasi lista firmelor la care acest utilizator are acces si totodata posibilitatea de a face upgrade la FGO Premium.

Pretul pentru FGO Premium este de 100lei cu tot cu TVA pe an pe firma indiferent de numarul de utilizatori.

Scrie răspuns