Saga Lite leul greu

Mesaj
Autor
Avatar utilizator
Administrator
Mesaje: 487
Membru din: Mar Mai 17, 2005 11:53 pm

#2 Mesaj de Administrator »

Bun.. dar daca lasam la liber versiunea cu denominarea, ce avantaj aveau cei cu abonament?

Avatar utilizator
herganiec
Mesaje: 8224
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am

referitor program demo SAGA C si SAGA S

#4 Mesaj de herganiec »

Referitor la program demo SAGA C si SAGA S, parerea mea ar fi ca ele ar trebui sa existe si in varianta demo cu posibilitatea introducerii doar a 20-30 de inregistrari pe o firma (dupa care sa, eventual programul sa ceara cod de acces) iar restul situatiilor sa fie functionale... asa ca daca vreau sa arat cuiva programul la vreo firma sau cunostinta, sa-i pot instala variata demo la zi se joaca cu ia, o studiaza, vede cum lucreaza. Daca e interesat suna si cumpara licenta.. pt user si parola.
Acum nu o pot prezenta si la altii, decat la mine pe calculator.. :roll: :roll:

Ce spuneti nu ar fi buna propunerea cu limitarea introducerii de inregistrari pt demo?

Avatar utilizator
septimiuv
Mesaje: 11898
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: Cernica

#5 Mesaj de septimiuv »

dar daca arati versiunea lei vechi unde e buba ?
e acelasi lucru numai ca nu sunt zecimale :roll:
parerea mea

Avatar utilizator
herganiec
Mesaje: 8224
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am

referitor Abonament SAGA

#7 Mesaj de herganiec »

septimiuv scrie:dar daca arati versiunea lei vechi unde e buba ?
e acelasi lucru numai ca nu sunt zecimale :roll:
parerea mea
Dar mai sunt modificari si actualizari intre timp a programului (ba la salarii, ba la modul de contare pt discounturi si ce sa mai vorbesc de rapoarte la Dec 100, 300).
Eu am incercat sa arat vechea varianta ..dar prima intrebare care mi s-a pus a fost: "Dar nu are zecimale? Eu cum pot vedea ca merge si cu zecimale? Cu face programul dicountul? " sau ... "Anexele la CAS si Somaj le face actual?" .. Acu sincer cum pot sa-i arat in vechea varianta unuia care e interesat sa il testeze? Raman la opinia mea download gratuit la zi (pt a vedea pe "viu" modificarile) si cu posibilitatea de introducere limitata a 10-20 de tranzactii pt edificare dupa care nu are decat sa faca cerere pt cod de acces.... :roll:

trancaul924
Mesaje: 9
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am

#8 Mesaj de trancaul924 »

Are mare dreptate herganiec, subscriu si eu. Omul trebuie sa vada daca programul calculeaza corect mai ales cind se lucreaza cu zecimale.
Am laudat programul asta peste tot si multi ar fi interesati sa-l incerce, dar nu au cum, poate SAGA are un capital excedentar, nu-i mai intreseaza potentiali clienti, e o varianta si asta !!!

Avatar utilizator
septimiuv
Mesaje: 11898
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: Cernica

#9 Mesaj de septimiuv »

saga a introdus varianta free a programului in leu nou pe site... evaluare placuta :D

Avatar utilizator
maryo
Mesaje: 84
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: .... la capatul tarii

#10 Mesaj de maryo »

... evaluati ... dar dupa un anumit timp ... veti fi tentati sa luati si imbunatatirile ... stiti de ce? :?: ... SAGA provoaca dependenta :!: .... :lol: :lol: :lol: :P
"Numai 2 lucruri sunt infinite: universul shi prostia omeneask ! Shi pentru univers nu bag mana-n foc ..." Albert Einstein

Scrie răspuns