Forum SAGA

Aici ne tutuim, vorbim, ne imprietenim
Acum este Lun Iul 23, 2018 9:51 am

Ora este UTC + 2

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Reinnoire abonament
MesajScris: Dum Oct 02, 2011 6:48 pm 
Neconectat

In noiembrie imi expira abonamentul la partea de contabilitate...va trebui sa-l reinnoiesc in octombrie....Intrebarile mele sunt urmatoarele:1.Mai e valabila reducerea in cazul in care intre timp sunt PFA si voi vrea factura astfel?2.Si vreau sa achizitionez in acelasi timp si programul de stocuri...e valabila reducerea pentru al 2 lea program?
Multumesc anticipat pentru raspunsuri

Sus

Subiectul mesajului: Re: Reinnoire abonament
MesajScris: Dum Oct 02, 2011 11:27 pm 
Neconectat

Cred ca parerea mea este unanima: un telefon la SAGA va va scoate din impas cu siguranta.
Daca noi - care suntem utilizatori la fel ca si dvs - v-am da un raspuns si intre timp politica la SAGA s-a schimbat atunci ne veti uri.

Sus

MesajScris: Lun Oct 03, 2011 6:44 am 
Neconectat

:) Multumesc oricum...ma gandeam ca raspunde cineva de la Saga...pentru ca am sunat inainte la ei...si mi-a raspuns o doamna...care s-a rastit la mine...era ca intr-o zi de vineri dupa amiaza....``plina de energie``si explicatiile au fost f.scurte...dar pe langa obiect...
Va doresc tuturor utilizatorilor de Saga...where ever you are...sa aveti o saptamana minunata si ...plina de energie

Sus

MesajScris: Lun Oct 03, 2011 8:01 am 
Neconectat

Ma mira ca zici ca au raspuns langa obiect, pana acum eu n-am patit asa ceva timp de 3 ani.
Daca nu ti-a placut raspunsul poti sa le scrii e-mail.
Oricum nu cred ca vei primii reducere daca anul trecut ai cerut factura pe alta unitate, deoarece reducerea se ofera (din cate stiu eu) doar la prelungire contract, iar in cazul tau (ca urmare a schimbarii beneficiarului) va fi un nou contract (alt user si parola). Doar daca ti-ar factura mai departe pe prima unitate prelungirea ai beneficia de reducere.

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 

Ora este UTC + 2