Chestionar Saga

Detalii despre modul de utilizare al site-ului

Ce parere aveti despre programele Saga ?

Foarte bune si utile,nu le-as schimba pt nimic!
120
64%
Destul de bune , dar se poate si mai mult!
54
29%
Sunt inca la inceput cu SAGA...ma abtin!
12
6%
Greoaie,cu un design neergonomic!
0
Niciun vot
Exista si alte solutii mai bune ca SAGA!
1
1%
Nu folosesc SAGA...doar eram curios de ce stiu!
0
Niciun vot
Nu-mi place x( !
0
Niciun vot
 
Voturi totale: 187

Mesaj
Autor
baltaretuc
Mesaje: 30
Membru din: Mie Ian 02, 2008 12:00 am

chestionar

#46 Mesaj de baltaretuc »

Lucrez pe SAGA din 2007 si sunt foarte multumita atit de programul initial cit si de imbunatatirile aduse.As avea o sugestie:salariile sunt ok daca ai doar 2-3 salariati si poti verifica statul de plata din ochi dar daca ai vreo 32 salariati pe 5 puncte de lucru cum am eu la o societate si unii sunt in co,altii in cm iar altii in cfs, degeaba completez pontajul ca nu ma ajuta cu nimic.In privinta pretului vreau sa spun ca nu m-am gindit nici o clipa ca pretul accesibil pentru toata lumea ar insemna o calitate indoielnica ci dorinta colectivului (oameni modesti) de a da posibilitatea tuturor sa achizitioneze acest minunat program.Multumim

husr
Mesaje: 36
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am

#47 Mesaj de husr »

Buna ziua! Regret ca nu am intrat pana azi pe acest siteSunt f f multumita de program SAGA.Lucrez din 2006 cu acest program.Nu am ce sa-i reprosez.Azi am facut situatiile salariilor la trei firme,intr-o ora le-am terminat si in alta ora le-am stampilat si semnat.aproape imi i-a mai mult semnatul si stampilatul decat listatul lor.[ca doar asta facem,restul face programul] Multi am avut fericirea sa intocmim manual aceste situatii ;asa ca programul SAGA e MANA CEREASCA .Multumesc SAGA!!!!!

mogaa
Mesaje: 146
Membru din: Mar Oct 09, 2007 12:00 am

#48 Mesaj de mogaa »

Sunt de aceiasi parere,multumec Saga.

Avatar utilizator
bohug955
Mesaje: 53
Membru din: Vin Aug 03, 2007 12:00 am

#49 Mesaj de bohug955 »

Eu lucrez in acest program din mai 2007. Este un program f f bun. Atat de mult am laudat Saga printre contabili, ca dupa mine (doar din ce stiu) s-u achizitionat peste 9 prog.aici in oraselul unde locuiesc. Aici nimeni nu a auzit de Saga, chiar eu am dat de el din intamplare, l-am instalat si am cerut parerea unui insp. la un control si stiti care a fost raspunsul?
" Este un prog. foarte bun si usor de utilizat, nu ve-ti regreta"
Felicitari celor care au creat SAGA. Numai reusite si in continuare.

:D :D :D :D :D

horvaya687
Mesaje: 208
Membru din: Mar Ian 05, 2010 12:00 am
Localitate: Satu Mare
Contact:

#50 Mesaj de horvaya687 »

Buna ziua la toata lumea.
Parerea mea despre acest program? In orice caz nu am parere proasta. Mai mult sunt aproape indragostit de acest program.
Am lucrat si cu alte programe dar 99% nici macar praful din urma acesteia nu-l pot mirosi, nu s-o ajunga din urma.
Deci numai felicitari pentru "creator"

buldanc431
Mesaje: 113
Membru din: Vin Oct 12, 2007 12:00 am

#51 Mesaj de buldanc431 »

Felicitari! Cred ca va simtiti foarte bine cand toata lumea este alaturi de voi si va sustine ! inca o data felicitari si spor la treaba !

ionl849
Mesaje: 4
Membru din: Joi Mai 08, 2008 12:00 am

#52 Mesaj de ionl849 »

LUCREZ CU PROGRAMUL SI IL CONSIDER CEL MAI BUN MAI ALES CA LA SERVICI MAI AM ALTE DOUA PROGRAME, DAR LA CARE PENTRU PENTRU ORICE ACTUALIZARE SAU DEFICIENTA IVITA TREBUIE SA DAU MULTE TELEFOANE SI SA ASTEPT LA RAND. AICI CAND AM AVUT O PROBLEMA CU UN SIMPLU TELEFON AM FOST ASISTATA SI MI S-A REMEDIAT DEFICIENTA EU STAND PE SCAUN, IAR DANSII FIIND LA SEDIU LA O ORA CAND CEI CARE VIN PERSONAL NU SUNT DE GASIT, ADICA ORA 22. MULTUMESC CA EXISTATI!

Avatar utilizator
stire
Mesaje: 405
Membru din: Vin Iun 16, 2006 12:00 am
Localitate: Bucuresti
Contact:

#53 Mesaj de stire »

Sincer chiar nu mai stiu de cand lucrez in SAGA stiu un lucru de foarte mult timp 2005-2006 cam asa ceva . programul este EXCELENT , ECHPA foarte buna , promta nu cred ca sunt cuvinte pentru a le multumii pentru ceea ce fac pentru noi , la servici lucram in programul PLATHPORMA dar...salariile le facem in SAGA , acasa contabilitatea firmelor pe care le am le lucrez in SAGA .
Sa va spun ce idee , ideoasa am cum ar fi sa facem si 010 din SAGA ? :D

FELICITARI, FELICITARI,FELICITARI,FELICITARI si la la multi clienti
Never say never !

Avatar utilizator
dinecit247
Mesaje: 73
Membru din: Mie Mai 20, 2009 12:00 am

Re: Chestionar Saga

#54 Mesaj de dinecit247 »

Stiam ceva despre acest program dar pasul hotarator de a-l achizitiona a fost cd. la itm au schimbat formatul statelor de salarii si atunci mi-am dat seama ca aici apar actualizarile prompt si nu tb. sa te agiti pentru orice virgula aparuta in plus in stiu eu ce declaratie.
Este un program facil si accesibil si il recomand cunoscutilor.

vatmanuc
Mesaje: 141
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am

Re: Chestionar Saga

#55 Mesaj de vatmanuc »

Sincer chiar nu mai stiu de cand lucrez in SAGA stiu un lucru de foarte mult timp dupa 2000 de la infiintare . programul este EXCELENT , ECHPA foarte buna , promta nu cred ca sunt cuvinte pentru a le multumii pentru ceea ce fac pentru noi, contabilitatea firmelor pe care le am le lucrez in SAGA .

vutanm
Mesaje: 11
Membru din: Vin Ian 08, 2010 12:00 am

Re: Chestionar Saga

#56 Mesaj de vutanm »

folosesc saga numai din ianuarie 2010 , sunt la inceput dar l-am invatat destul de repede. :D

Scrie răspuns