V-am zis vreodata cat de mult va iubesc???

Mesaj
Autor
dinud251
Mesaje: 196
Membru din: Lun Dec 03, 2012 1:19 pm

V-am zis vreodata cat de mult va iubesc???

#1 Mesaj de dinud251 »

Ei bine, daca nu atunci v-o spun acum.

Pe scurt:
Fac salarizare de vreo 11 ani. Din 2008 folosesc SAGA pentru o buna parte dintre firme.
Mai lucrez si cu REVISAL si cu alte programe de salarizare (dupa specificul clientului sau dupa cum l-am preluat).

Voi ati fost primii care au trimis actualizarea cu simularea pentru 2018 si chiar daca incropisem eu ceva in excel m-a ajutat foarte mult sa simulez exact pentru fiecare caz in parte si sa vad si cum ar arata statul pt ianuarie 2018.

Dar nu de asta sunt asa incantata. Saptamana asta am tot pregatit aditionale si raportari in Revisalul de la stat si in Revisalul din Saga.
Cu functia aia automata m-ati dat pe spate. E absolut geniala. Tinand cont ca am firma cu 20,30, 80, 100, 200 de salariati ar fi fost un chin sa ii iau pe fiecare la mana. Asa doar am modificat salariile acolo unde sunt peste minim iar la cei cu minim am dat automat.

Genial! Mi-ati usurat incredibil de mult munca. Nu de alta dar deja ma deprimasem inainte de sarbatori numai gandindu-ma la volumul de munca.

Seara faina!

aurel211252
Mesaje: 964
Membru din: Mar Apr 19, 2011 12:00 am

Re: V-am zis vreodata cat de mult va iubesc???

#2 Mesaj de aurel211252 »

Multumim Saga...
Ajuta-ti aproapele,pentru a fi laudat,iertat si fericit...

niculescumm213
Mesaje: 46
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: constanta

Re: V-am zis vreodata cat de mult va iubesc???

#3 Mesaj de niculescumm213 »

Multumim pentru toate modificarile bune, pentru ajutorul dat in usurarea muncii noastre.

Scrie răspuns