F4105 pentru schimbare sediu social - ambulant

Mesaj
Autor
borbase
Mesaje: 34
Membru din: Mar Iul 16, 2019 12:17 pm

F4105 pentru schimbare sediu social - ambulant

#1 Mesaj de borbase »

Buna seara!
Am o nelamurire. O societate care are o casa de marcat ambulant si isi schimba sediul social (nu are punct de lucru, doar sediu social), trebuie sa depuna F4105 pentru modificare sediu social? :roll: Pe bonurile de casa emise nu apare sediul social, doar ca-i cu "activitate cu caracter ambulant".
Va multumesc pentru raspuns!

ailincam
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Dec 10, 2016 9:27 am

F4105 pentru schimbare taximetru de pe o masina pe alta

#2 Mesaj de ailincam »

buna seara! in declaratie la punctul E.1.3 CAND SCRIU NUMARUL DE MASINA PE CARE S-A SCHIMBAT TAXIMETRU IMI DA MESAJUL ''NUMAR DE INMATRICULARE INVALID! TREBUIE SA INTRODUCETI UN NUMAR VALID DE ROMANIA '' si nu pot trece mai departe .S-a mai lovit cineva de aceasta problema ?
Ultima oară modificat Joi Noi 04, 2021 9:44 pm de către ailincam, modificat 1 dată în total.

ailincam
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Dec 10, 2016 9:27 am

Re: F4105 pentru schimbare sediu social - ambulant

#3 Mesaj de ailincam »

pentru schimbare sediu social poti sa depui f4105 si sa atasezi actele in care se vede schimbarea sediului , pentru ca atunci cand s-a pus in functiune s-au trecut datele sediului vechi
.

ailincam
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Dec 10, 2016 9:27 am

F4105 pentru schimbare taximetru de pe o masina pe alta

#4 Mesaj de ailincam »

buna seara! in declaratie la punctul E.1.3 CAND SCRIU NUMARUL DE MASINA PE CARE S-A SCHIMBAT TAXIMETRU IMI DA MESAJUL ''NUMAR DE INMATRICULARE INVALID! TREBUIE SA INTRODUCETI UN NUMAR VALID DE ROMANIA '' si nu pot trece mai departe .S-a mai lovit cineva de aceasta problema ???

Scrie răspuns