buna dimineata

Mesaj
Autor
belteud
Mesaje: 29
Membru din: Vin Mar 25, 2016 10:04 am

buna dimineata

#1 Mesaj de belteud »

o intrebare
am o firma care are datorii, a platit o parte din ele unde pot vedea unde s-a stins datoriile pe fv scrie ;sume incasate pt bs, bass cum le pot opera in contabilitate ? multumesc. ce trebuie sa fac toate mesajele pe care le-am scris nu am primit nici un raspuns nu vrea nimeni sa imi raspunda sau ce trebuie sa fac ?

ferenta
Mesaje: 2867
Membru din: Joi Sep 04, 2008 12:00 am

Re: buna dimineata

#2 Mesaj de ferenta »

Uite că eu vreau să îți răspund :) !Dacă ai acces la spațiul privat virtual al firmei, atunci poți solicita fișa rol!
Norocul este ceea ce are loc atunci când pregătirea se întâlnește cu șansa!

tobosv790
Mesaje: 2460
Membru din: Mie Mai 06, 2009 12:00 am
Localitate: Locuinta mea de vara (si nu numai) e... la tara

Re: buna dimineata

#3 Mesaj de tobosv790 »

Daca nu ai acces la SPV o soliciti de la Serviciul Fiscal Orasenesc de care apartine firma. Dar dureaza mai mult. Cel mai rapid este cum a zis @ferenta.

Avatar utilizator
balazse
Mesaje: 24121
Membru din: Vin Iun 20, 2008 12:00 am
Localitate: Satu Mare

Re: buna dimineata

#4 Mesaj de balazse »

Pentru BelteuD
Referitor la faptul ca nu ti se raspunde la postari. Daca faci o cautare o sa observi ca la toate topicurile pe care le-ai deschis ai primit raspuns.
De altfel, ar fi otpim ca la "subiect" sa treci un titlu normal ce are legatura cu problema din postare si nu "buna ziua", "buna seara", "buna", deoarece este posibil sa nu fie citit, deorece utilizatorul nu va stii ce gaseste in topic.
Daca postezi aceeasi problema in mai multe locuri este posibil ca moderatorii sa iti stearga una dintre postari.

Scrie răspuns