cerere grant 2000 eur aprobata

Mesaj
Autor
mursani
Mesaje: 207
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am

cerere grant 2000 eur aprobata

#1 Mesaj de mursani »

buna ziua am depus cerere pentru granturi prima schema srl fara salariati la 31.12.2019 si acuma am primit mesaj ca e aprobata stie cineva ce urmeaza sa fac ca banca nu ne da nici un fel de informatie ce e defact mai departe-mersi

strasciuce251
Mesaje: 106
Membru din: Joi Feb 10, 2011 12:00 am

Re: cerere grant 2000 eur aprobata

#2 Mesaj de strasciuce251 »

Vedeti ca tocmai a aparut un tutorial pe site la MEEMA. In pricipiu, trebuie sa descarcati contractul, sa completati contul de grant si sa incarcati inapoi contractul semnat. Dupa ce va vin banii, faceti achizitiile si dupa aia depuneti un raport.

iridone
Mesaje: 183
Membru din: Vin Ian 21, 2011 12:00 am

Re: cerere grant 2000 eur aprobata

#3 Mesaj de iridone »

Buna ziua! Si pe mine ma intereseaza subiectul...

Vad ca s-a mai introdus un modul nou "Contractare" pe langa celelalte : Depunere, Contestatii, Clarificari.
Am citit ca trebuie sa introducem codul IBAN in "Contractare" si putem descarca contractul...dar la mine la Contractare scrie :Nu exista contracte si nu reusesc niciunde sa incarc codul IBAN.

La dv (mursani) scrie altceva in afara de Nu exista contracte....cum va arata dv?
Ma tot gandesc sa nu "ascunda" astia contractul prin diferite module sau sa trebuiasca sa faci te miri ce ca sa vezi contractul, trec cele 5 zile si ...te-ai lins pe bot!

Multumesc anticipat de clarificari!

iridone
Mesaje: 183
Membru din: Vin Ian 21, 2011 12:00 am

Re: cerere grant 2000 eur aprobata

#4 Mesaj de iridone »

strasciuce251 scrie: Vin Noi 20, 2020 12:25 pm Vedeti ca tocmai a aparut un tutorial pe site la MEEMA. In pricipiu, trebuie sa descarcati contractul, sa completati contul de grant si sa incarcati inapoi contractul semnat. Dupa ce va vin banii, faceti achizitiile si dupa aia depuneti un raport.
Nu am gasit tutorialul, ma puteti ajuta va rog cu un link...
Site-ul acesta este extrem de alambicat :roll:

Multumesc!


iridone
Mesaje: 183
Membru din: Vin Ian 21, 2011 12:00 am

Re: cerere grant 2000 eur aprobata

#6 Mesaj de iridone »

Multumesc mult, nu l-as fi gasit nici cu lupa...

Acum am inteles de ce la mine la Contractare nu apare nimic.... :lol: pana la numarul 8.000 si ceva mai este cale luunga

Week-end placut sa aveti!

boldorc408
Mesaje: 6
Membru din: Mar Feb 02, 2016 4:55 pm

Re: cerere grant 2000 eur aprobata

#7 Mesaj de boldorc408 »

Ati primit o notificare in email cand a aparut contractul in rubrica Contractare? Am verificat azi de vreo 2 ori si nu apare nimic.

mursani
Mesaje: 207
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am

Re: cerere grant 2000 eur aprobata

#8 Mesaj de mursani »

da am primit email ca s-a aprobat cererea si pe profil daca intrii la cererea peentru societatea ta apare contractual si la status cerere aprobata

robut
Mesaje: 1077
Membru din: Lun Iun 18, 2007 12:00 am

Re: cerere grant 2000 eur aprobata

#9 Mesaj de robut »

Buna ziua,
am primit si eu cererea aprobata pentru grant 2000 eur. Am respectat toti pasii , am incarcat contractul semnat iar pentru a putea transmite imi cere sa-mi confirm parola si aici e problema , nu o recunoaste. Am sunat la call center si mi-au spus sa incerc cu alt browser dar primesc acelasi raspuns "parola incorecta". A mai intampinat cineva aceasta problema? si daca da cum ati rezolvat?
Multumesc.

Scrie răspuns