Granturi-masura 2 - Clarificare - Revisal

Mesaj
Autor
iridone
Mesaje: 183
Membru din: Vin Ian 21, 2011 12:00 am

Granturi-masura 2 - Clarificare - Revisal

#1 Mesaj de iridone »

Buna ziua,

Am primit o clarificare pentru masura II ca sa retrimit Revisalul cu toti angajatii inclusiv activi, suspendati, incetati.... Dar eu nu mai pot genera Revisalul cu data de cand am depus cererea ci doar cu data de azi...cum procedez? Si in ce moment trebuie sa am acelas numar de angajati ca atunci cand am depus cererea? La momentul semnarii contractului?
Multumesc.

serbanm455
Mesaje: 30
Membru din: Lun Aug 05, 2019 5:40 pm

Re: Granturi-masura 2 - Clarificare - Revisal

#2 Mesaj de serbanm455 »

Ba puteti. Schimbati data calculatorului si intrati din nou pe revisal.

iridone
Mesaje: 183
Membru din: Vin Ian 21, 2011 12:00 am

Re: Granturi-masura 2 - Clarificare - Revisal

#3 Mesaj de iridone »

Buna ziua,
Am incercat asa. Am schimbat data calculatorului si intradevar mi-a schimbat data pe raportul revisal DAR informatiile din revisal erau cu modificarile de acum nu cu cele din 22.10 cand am depus cererea.... Am rezolvat, am trimis clarificare cu Revisalul de acum, mi s-a cerut sa dau o declaratie pe proprie raspundere ca pastrez numarul de angajati de atunci, din 22.10 si acum astept aprobarea...

toaderm
Mesaje: 4
Membru din: Joi Feb 11, 2010 12:00 am

Re: Granturi-masura 2 - Clarificare - Revisal

#4 Mesaj de toaderm »

Buna ziua,
Daca va rog sa imi spuneti ce numar de inregistrare ati avut la granturi , daca ati primit clarificari.....noi inca asteptam...
Multumesc

iridone
Mesaje: 183
Membru din: Vin Ian 21, 2011 12:00 am

Re: Granturi-masura 2 - Clarificare - Revisal

#5 Mesaj de iridone »

Buna ziua,
Da, sigur. Am avut doua cereri si pt amandoua am primit de depus clarificari si acum astept aprobarea. Numerele sunt 448x si 648x :wink:

Scrie răspuns