date disparute din Revisal

Mesaj
Autor
ciobanum
Mesaje: 997
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am

date disparute din Revisal

#1 Mesaj de ciobanum »

Buna ziua, am urmatoarea situatie: am trimis inregistrarea unui CIM in termen, in aug.2018, nu am avut erori, am printat atat pagina din Revisal cu toate inregistrarile cat si ultima inregistrare detaliata, in care se vede inregistrarea acelui CIM cat si ceilalti salariati. Am verificat in ziua urmatoare si era totul bine. Astazi observ ca in Revisal exista acel fisier cu data respectiva, dar gol, nu exista inregistrari, nu exista salariati. Va rog sa ma sfatuiti cum sa procedez astfel incat sa reglez situatia iar firma sa nu ia amenda.
Multumesc

roncovf
Mesaje: 1193
Membru din: Joi Ian 26, 2012 1:44 pm

Re: date disparute din Revisal

#2 Mesaj de roncovf »

Da, foarte multa lume are situatia asta. Probabil s-a intamplat ceva pe serverele lor, sunt fisiere goale de prin lunile iunie - iulie - august. Am patit si eu si culmea e ca uneori nu sunt goale, se vad inregistrarile, alteori nu. Oricum ai numar de inregistrare.

PS: Acum am verificat la mai multe firme, se pare ca toate inregistrarile din septembrie sunt goale!

ciobanum
Mesaje: 997
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am

Re: date disparute din Revisal

#3 Mesaj de ciobanum »

Va multumesc mult pentru raspunsul prompt, m-am panicat cand am vazut ca fisierul e gol.
Da, am numar si printare detaliata la salariati, astfel incat sa se vada exact fiecare salariat si data CIM.

Scrie răspuns