Registru salariatilor

Mesaj
Autor
Avatar utilizator
schiopui
Mesaje: 115
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: Botosani
Contact:

Registru salariatilor

#1 Mesaj de schiopui »

Am fost de doua ori la ITM si de fiecare data aceiasi eroare ,,ORA-20010: Registrul nu poate fi preluat. Date eronate. ORA-06502: PL/SQL: numeric or value error: character to number conversion error,, Va rog ajutati-ma cu o idee...... Acum incerc sa il depun online si iarasi aceiasi eroare ......

sandora
Mesaje: 4
Membru din: Lun Ian 16, 2006 12:00 am

registru

#2 Mesaj de sandora »

ITM nici macar nu le functioneaza programul de verificare cel putin la Bihor. Cand am dus eu si i-am spus ca le-am facut in SAGA mi-a spus ca majoritatea care leau facut pe SAGA a dat eroare si curios mie nu mi-a dat nici o eroare asa ca nu inteleg de ce iti face figuri tie.Dar programul SAGA ti-a dat vreo eroare?

Avatar utilizator
schiopui
Mesaje: 115
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: Botosani
Contact:

#3 Mesaj de schiopui »

NU. Faptul cel mai curios e ca in aceiasi zi am mai fost cu alte registre tot pe SAGA facute si au fost bune . Nu stiu ce sa fac. Cred ca trebuie sa le fac pe REVISAL dar am angajati cam multi si e cam greu. Oricum mai incerc online poate reusesc. ieri am incercat online si iarasi eroare. :oops:

busteani
Mesaje: 182
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am

#4 Mesaj de busteani »

E posibil sa iti dea eroare si pe Revisal. Cunosc foarte multe situatii de registre facute in Revisal si au dat eroare, nu au putut si preluate din cauza programului de preluare al celor de la ITM. Am inteles ca urmeaza sa apara o noua varianta, eventual mai asteapta putin... :wink:

florescuo
Mesaje: 137
Membru din: Lun Feb 12, 2007 12:00 am

#5 Mesaj de florescuo »

am si eu o intrebare: O firma si-a mutat sediul si denumire din Bucur in Craiova....totodata a incheiat acolo toate contractele de munca si a facut altele noi care le-a depus la itm dolj.Acum eu depun revisal numai cu contractele astea noi ...sau trebuie sa bag tot istoricul firmei cu angajari concedieri etc.Multumesc

ciuleil203
Mesaje: 219
Membru din: Lun Feb 19, 2007 12:00 am
Localitate: Constanta

#6 Mesaj de ciuleil203 »

Incapand cu salariatii angajati la 31.12.2006.
Ciulei

Scrie răspuns