Compensare amenda platita ANAF cu debite curente

Mesaj
Autor
pomparaus
Mesaje: 4129
Membru din: Vin Iun 06, 2014 10:47 am

Re: Compensare amenda platita ANAF cu debite curente

#16 Mesaj de pomparaus »

"Eeeii" TU lucrezi "acte" pe care nu le ai in mana, deci NU AI DOCUMENT JUSTIFICATIV! Artificii cu totii facem voit sau nevoit. Esti intr-adevar om, cu defecte si calitati, dar ai grija ca scoti in evidenta defectele.Hai sa utilizam acest forum doar pentru probleme contabile, nu pentru rautati personale! Una e sa glumesti si alta e sa jignesti. Mie imi plac prunele dar tu esti o corcodusa care inca nu s-a copt. Bine ca a zis Tobos ceva (chiar nu l-am inteles de ce s-a transformat in avocatul din oficiu a lui bogatum -dupa 3 saptamani- , pt.ca bogatum nu s-a suparat si nici nu avea de ca sa se supere, eu scriindu-i ce note contabile sa faca pentru a regla ceea ce gresise), ca hop...vii tu cu limba ascutita. Dati dovada de maturitate colegilor, ca eu cred ca cei ce scriu pe aici sunt oameni cu carte.
Prin comportamentul nostru sa nu ne miram ca intr-o zi sa avem interzis la acest forum si mi-ar parea rau pt.ca sunt oameni care chiar merita cititi si apreciati: se stiu ei cine sunt si le multumesc ca exista.

tobosv790
Mesaje: 2460
Membru din: Mie Mai 06, 2009 12:00 am
Localitate: Locuinta mea de vara (si nu numai) e... la tara

Re: Compensare amenda platita ANAF cu debite curente

#17 Mesaj de tobosv790 »

1.Mulțumesc prunam
2. PomparauS eu sunt infantil? Asta o spui apropo de corcodușele tale de mai sus? Eu cred că problema ta este ori foarte simplă( lipsă de..."socializare"-iubire în sens fizic) Asta se rezolvă în câteva minute.Ori mult mai profundă (și pentru asta există ajutor de specialitate).
Nimănui nu-i plac dictatorii.
Oricum îți urez multă sănătate.

prunam
Mesaje: 633
Membru din: Vin Feb 17, 2012 1:13 pm

Re: Compensare amenda platita ANAF cu debite curente

#18 Mesaj de prunam »

.. eu văd că tu ești cea răutăcioasă și incisivă ! Nu este politicos sa faci mișto de numele sau defectele oamenilor ! Aș putea și eu începe foarte ușor cu "aragaz cu patru ochi" sau "pompă rea" (că bună la suflet nu pari !) .. dar deja trecem în alt registru și nu se cade - vorba cuiva, suntem oameni cu carte (caracterul, modestia chiar pare să le lipsească unora care scriu pe aici). Noapte bună !

tobosv790
Mesaje: 2460
Membru din: Mie Mai 06, 2009 12:00 am
Localitate: Locuinta mea de vara (si nu numai) e... la tara

Re: Compensare amenda platita ANAF cu debite curente

#19 Mesaj de tobosv790 »

Prunam nu te mai enerva pentru toate muștele... Nu se merită...

pomparaus
Mesaje: 4129
Membru din: Vin Iun 06, 2014 10:47 am

Re: Compensare amenda platita ANAF cu debite curente

#20 Mesaj de pomparaus »

Va multumesc pentru caracterele voastre frumoase! Multi va vor aprecia, chiar daca nu posteaza!
O saptamana frumoasa!

tobosv790
Mesaje: 2460
Membru din: Mie Mai 06, 2009 12:00 am
Localitate: Locuinta mea de vara (si nu numai) e... la tara

Re: Compensare amenda platita ANAF cu debite curente

#21 Mesaj de tobosv790 »

"Cum le știi tu pe toate!" Vorba unei reclame...
Mulțumesc, asemenea!

Avatar utilizator
septimiuv
Mesaje: 11898
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: Cernica

Re: Compensare amenda platita ANAF cu debite curente

#22 Mesaj de septimiuv »

ALOOOOOOO!!! Păi ce facem tovarăși aici? 8)

pomparaus
Mesaje: 4129
Membru din: Vin Iun 06, 2014 10:47 am

Re: Compensare amenda platita ANAF cu debite curente

#23 Mesaj de pomparaus »

Eu imi cer scuze fata de voi toti si promit ca voi intra pe acest forum, doar cand voi avea eu nevoie de ajutorul vostru : se pare ca am deranjat anumite persoane!

Avatar utilizator
tomac
Mesaje: 25898
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: Beiuş, Bihor

Re: Compensare amenda platita ANAF cu debite curente

#24 Mesaj de tomac »

Îmi pare rău, dar discuțiile degenerează și nu e normal.
Subiect închis. Vă rog să evitați pe viitor orice jigniri și atacuri pe forum. Aici toți suntem colegi și respectul trebuie să fie reciproc.
Întrucât spiritele s-au încins de ambele părți, acum e un avertisment pentru cei care se mai atacă așa. Data viitoare vor avea accesul blocat pe forum o perioadă de timp pentru a se calma.
Cu cât știu mai multe cu atât îmi dau seama că știu prea puțin.

Încuiat