Curs saga PS

Chestiuni specifice programului SAGA PS
Mesaj
Autor
gheorghef392
Mesaje: 4
Membru din: Vin Dec 02, 2022 10:40 am

Curs saga PS

#1 Mesaj de gheorghef392 »

Buna ziua!
Am intrat de curand in randul colegilor de aici cu program SAGA PS si d. M-ar interesa daca cumva pot sa gasesc un curs de perfectionare pe SAGA PS. Daca cumva pot face cursurile direct la SAGA tocmai pentru elucidarea mai multor intrebari pe care le am.
Mii de multumiri!

paturcai
Mesaje: 8076
Membru din: Mie Feb 07, 2007 12:00 am

Re: Curs saga PS

#2 Mesaj de paturcai »

Bine ati venit in randul comunitatii SAGA!
Vorbesc din propria experienta:
Citind pe forum, citind manualul de utilizare, sau urmarind postarile unor "impatimiti" ai grijii pentru colegii de breasla (ma refer intr-o ordine aleatoare la: TomaC, SeptimiuV, BalazsE (din categoria domnilor), si PomparauS (din categoria doamnelor) iar daca am uitat pe cineva imi cer scuze anticipat) veti ajunge sa intelegeti si sa mergeti...mai departe.
Exista cursuri de invatare, dar atunci cand faci de unul singur (si intrebi pe forum DUPA ce se cauta raspunsul la intrebare pe forum si nu se gaseste) exact ca la IKEA: asamblezi de unul singur.
Este un pic dificil orice inceput. Mi-a luat o jumatate de zi sa inteleg logica programului si apoi sa fac pasii. Mi-a luat ceva timp pana sa aprofundez.
Sa nu credeti ca facand un curs veti invata.
Veti invata dar poate veti invata lucruri care nu va folosesc acum ci mai tarziu si veti uita.
Am vazut viitorul. Nu mi-l permit!

Scrie răspuns