Programe SAGA si forum

Detalii despre modul de utilizare al site-ului
Mesaj
Autor
oprea
Mesaje: 23
Membru din: Mie Mar 25, 2015 12:00 am

Programe SAGA si forum

#1 Mesaj de oprea »

Desi sunt un vechi abonat -cu cele 2 abonamentele ce le voi achita maine ajung la 10-de-abia ieri am dat de ,,forum''.e adevarat ca numai de vreo 5 zile m-am conectat la net.Pana acum luam modificarile de pe unde puteam. Pot sa va spun ca SAGA c si s sunt foarte bune ,complete si usor de exploatat.Se pot scoate chiar mai multe din ele decat prezentati d-vs. Felicitari !

Avatar utilizator
Administrator
Mesaje: 487
Membru din: Mar Mai 17, 2005 11:53 pm

#2 Mesaj de Administrator »

Multumim frumos!

Avatar utilizator
maryo
Mesaje: 84
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: .... la capatul tarii

#3 Mesaj de maryo »

... inca o bila alba si de la mine, ..... care chiar e meritata :) :)
"Numai 2 lucruri sunt infinite: universul shi prostia omeneask ! Shi pentru univers nu bag mana-n foc ..." Albert Einstein

ghelzingere
Mesaje: 8
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: Lipova jud. Arad
Contact:

#4 Mesaj de ghelzingere »

+4 bile albe, +de 4 ori mii de multumiri de la cele 4 d-ne (d-soare) contabile la care le-ati usurat munca.

Cu stima si mult respect.

Avatar utilizator
Administrator
Mesaje: 487
Membru din: Mar Mai 17, 2005 11:53 pm

#5 Mesaj de Administrator »

Eu as da si o bila neagra daca ma gandesc la haosul din firma provocat de denominare. Mailuri cu raspunsuri intarziate si eliptice, forum neglijat, contracte facute cu intraziere, telefoane inaccesibile. Ma rog.. trece si iuresul asta, ne reorganizam si situatia o sa se schimbe.

Oricum, multumim inca o data!

ghelzingere
Mesaje: 8
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: Lipova jud. Arad
Contact:

#6 Mesaj de ghelzingere »

Oricum, domnilor, ati fost la inaltime privind promptitudinea cu care ati raspuns la solicitarile de asistenta telefonica, chiar si pe forum, dar mai ales viteza de modificare a versiunilor de soft in urma bug-urilor raportate. Asta v-o spun in deplina cunostinta de cauza nu ca sa va amagesc, ci datorita faptului ca sunt si la ora actuala firme care lucreaza cu programe ale concurentei dvs. care nu au reusit inca sa faca trecerea la RON fara probleme, si asta nu din cauza contabililor.

Doriana
Mesaje: 527
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: Timisoara
Contact:

cine face curatenie pe forum ???

#7 Mesaj de Doriana »

deci, totusi, cine face `curatenie` pe forum ?!? asta nu ca ar fi ceva urgent, dar ar fi chiar necesar, :roll: acum sunt subiecte care s-au mai discutat de 2-3 ori unele, se reiau aeleasi probleme.... daca vrei sa vezi ceva ce stii ca s-a mai discutat si nu mai stii topicul, ai unde cauta.... :oops: ar trebui sau ar fi frumos sa isi faca timp cineva (care poate sa o faca ) pt. a mai grupa subiectele deja discutate , pe capitole, salarii, tva, impozite, probleme de listare, diverse, etc..... stiu ca ma repet, am mai scris chestia asta in dezv. forum, dar chiar nu cred ca e o idee rea sau imposibil de realizat, colegii, voi ce ziceti :?: :!: :idea:
Concluzia este momentul in care te-ai plictisit sa mai gandesti...

floreaf
Mesaje: 142
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: cluj napoca

#8 Mesaj de floreaf »

De ce nu se mai pot vizualiza toate postreplay-iurile care le am.

Doriana
Mesaje: 527
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: Timisoara
Contact:

#9 Mesaj de Doriana »

septimiuv scrie: folositi butonul "cautare" .
cam mic butonul.... fa-l cumva sa palpaie..... :P
Concluzia este momentul in care te-ai plictisit sa mai gandesti...

floreaf
Mesaje: 142
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: cluj napoca

#10 Mesaj de floreaf »

Daca se poate sa vad toate interventiile mele pe forum.

floreaf
Mesaje: 142
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: cluj napoca

#11 Mesaj de floreaf »

floreaf scrie:Daca se poate sa vad toate interventiile mele pe forum.
Cand apas pe numele meu.

Doriana
Mesaje: 527
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: Timisoara
Contact:

#12 Mesaj de Doriana »

asa...azi e 11.04....si nu am gasit pe site saga p.s. ....da` e pe drum, asa-i ??? :roll:
Concluzia este momentul in care te-ai plictisit sa mai gandesti...

Avatar utilizator
Administrator
Mesaje: 487
Membru din: Mar Mai 17, 2005 11:53 pm

#13 Mesaj de Administrator »

Am intarziat o zi din cauza organizarii defectuoase.

Doriana
Mesaje: 527
Membru din: Sâm Oct 31, 2009 12:00 am
Localitate: Timisoara
Contact:

#14 Mesaj de Doriana »

da.... da e ok, asta mai lipsea din set.... i :lol: :wink:
Concluzia este momentul in care te-ai plictisit sa mai gandesti...

Avatar utilizator
teodorg133
Mesaje: 993
Membru din: Mar Mar 11, 2008 12:00 am
Localitate: constanta

Re: cine face curatenie pe forum ???

#15 Mesaj de teodorg133 »

Doriana scrie:deci, totusi, cine face `curatenie` pe forum ?!? asta nu ca ar fi ceva urgent, dar ar fi chiar necesar, :roll: acum sunt subiecte care s-au mai discutat de 2-3 ori unele, se reiau aeleasi probleme.... daca vrei sa vezi ceva ce stii ca s-a mai discutat si nu mai stii topicul, ai unde cauta.... :oops: ar trebui sau ar fi frumos sa isi faca timp cineva (care poate sa o faca ) pt. a mai grupa subiectele deja discutate , pe capitole, salarii, tva, impozite, probleme de listare, diverse, etc..... stiu ca ma repet, am mai scris chestia asta in dezv. forum, dar chiar nu cred ca e o idee rea sau imposibil de realizat, colegii, voi ce ziceti :?: :!: :idea:
am citat o colega , care a postat mai demult acelasi LUCRU care ma doare si pe mine : indiferenta cu care se posteaza pe forum, caci fratilor, daca avem DIVERSE DESPRE PROGRAM, apai sa fie NUMAI despre program...daca avem DIVERSE DESPRE CONTABILITATE, apai sa fie NUMAI ....si mai dati cautare, ca ne repetam de jde mii de ori...daca avem SALAIRII...postam acolo tot ce este despre SALARIII, nu la diverse...nu aiurea !!!

PS. Hai sa fim mai organizati, va rog, pt ca forumul aceste ne ajuta foarte mult, intram zilnic si cautam si intrebam ce ne doare...dar de ce sa pierdem atat timp cand cautam ceva, numai pt.ca altii nu stiu sa POSTEZE ????

va multumesc !!...anticipat!! :wink: :roll:
[color=red] "Visează ca şi cum ai trăi veşnic, dar trăieşte ca şi cum ai muri azi, căci nu contează anii din viaţa ta, ci viaţa din anii tăi".
[/color]
http://www.lumeaingerilor.ro/Home/tabid/36/Default.aspx

Scrie răspuns